Vydělávej u nás přes 40.000 Kč měsíčně

Přehrát video

Nepotřebujeme, abys měl obchodní zkušenosti, všechno tě naučíme.
Nepotřebujeme, abys měl svoje auto. To ti dáme.

Jediné, co po tobě chceme, je jít do toho naplno!

Náplň práce

Jako energetický poradce v naší firmě se staráš o naše klienty.

V čem to spočívá? Dorazíš na předem domluvenou schůzku ke klientovi, u kterého zkontroluješ, jestli nepřeplácí za elektřinu nebo plyn. Pokud zjistíš, že ano, navrhneš mu optimální řešení.

Veškeré propočty za tebe udělá tablet, který od nás dostaneš. Takových schůzek ti domluvíme minimálně 7 denně.

Co od nás dostaneš

Auto + pohonné hmoty

Zajistíme Vám auto + příspěvek na pohonné hmoty pro cesty ke klientům.

Peníze na ruku

Za splnění plánu dostanete peněžní bonusy na ruku nad rámec výplaty.

Školení zdarma

Zdarma Vás proškolíme ve všem, co potřebujete na cestě k úspěchu.

Jak začít

Jednoduše zadej své kontaktní údaje. My se ti do 48 hodin ozveme a pozveme si tě na pohovor, kde se dozvíš veškeré informace.

Naše adresa

  • Auctio Energia s.r.o.
  • Lidická 700/19, Veveří, 602 00 Brno

společnost zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 87536

IČ: 03988171 ׀ DIČ: 03988171

Kontaktujte nás

V době od 9:00 do 16:30 nebo nám zanechte naše telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.